WARSZTATY

Untitled design (1)

Historia? Mniam! to program warsztatowy skierowany przede wszystkim dla najmłodszych, choć starsi też coś znajdą dla siebie. Opowiadamy historie o dawnych królach i królowych, przyprawach i dalekich drogach, które musieli odkrywcy przebyć.

WARSZTATY

 

Czy rycerze i królewny jadali na śniadanie konserwy? Jak żyli ludzie bez lodówek i co chowali w nich kiedy już produkowano je na wielką skalę? Historie prawdziwe są inspiracją dla dzieci i dorosłych i dają czas na refleksję. Na przykład nad tym co służy naszemu organizmowi, a co nie?

 

Zapraszamy na innowacyjne warsztaty dla dzieci zarówno przedszkolnych jak i szkolnych podczas, których poznają historie ludzi, którzy lubili różne smaki. Stworzą swój własny przepis lub przygotują coś smacznego. 

Chcesz by twoje dziecko jadło zdrowiej? Nie wystarczy powiedzieć dzieciom, że warzywa są dobre, ot tak po prostu. Na naszych warsztatach opowiadamy historię, eksperymentujemy i dobrze się bawimy. To jest proces by poznać to, co dla nas jest dobre, jak inni jadali w przeszłości i co z tego wynika.

Chcesz by warsztaty odbyły się w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka? Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z ofertą poniżej. 

ZDJECIE OFERTA

 

 

OFERTA HM_2018_2019

 

 

Reklama